Akılcı, Hızlı Çözümlerle Size Özel Mekanlar Kuruyoruz


Günümüzün zorlu iş dünyasında, çalışma ortamınızın kuruluşunuzun performansını, üretkenliğini ve stres düzeyini büyük ölçüde etkileyebileceğine inanıyoruz. Çalışma alanınız rahat, estetik açıdan hoş olmalı ve verimli olma yeteneğinizi geliştirmelidir. Aynı zamanda kurum kültürünüzün ve kimliğinizin ilham verici bir uzantısı olmalıdır.


Büyük bir vizyona sahip genç ve dinamik bir firma olarak ihtiyaçlarınız veya tarzınız ne olursa olsun, bütçenize ve zevkinize uygun yüksek kaliteli en iyi mobilya çözümlerini sunuyoruz.


Noss Concept olarak amacımız gereksinimlerinize tam olarak uygun olan yüksek kalite ürünler ve size özel çözümler sunmaktır.


Ergonomi, tasarım ve kaliteyi birleştirmek mümkün mü? Biz öyle düşünüyoruz.


Amacımız, ihtiyaçlarınız veya tarzınız ne olursa olsun, çalışma ortamınızı geliştiren ergonomik, fonksiyonel ve kaliteli mobilya çözümleri sunmaktır.


Müşteri hizmetleri konusunda tutkuluyuz ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmaya kararlıyız. Bunu da neye ihtiyacınız olursa olsun, gereksinimlerinize göre uyarlanmış güzel bir çözüm tasarlamak uygulama ve tedarikini de ustaca ve hızlı bir şekilde yapmak için sizinle birlikte kişisel olarak çalışıyoruz.

ödüllü tasarımlar

Ergonomi, tasarım ve kaliteyi birleştirmek mümkün mü? Biz öyle düşünüyoruz.

kurumsal çözümler

Çalışma alanınız rahat, estetik açıdan hoş olmalı ve verimli olma yeteneğinizi geliştirmekteyiz.

yeni öneriler

Amacımız gereksinimlerinize tam olarak uygun olan yüksek kalite ürünler ve size özel çözümler sunmaktır.

ulaşım kolaylığı

Noss Concept İstanbul'un kalbinde, birçok noktadan kolaylıkla ulaşabileceğiniz lokasyondayız.